Infolinia +48 032 785 89 40

CZESKI POLSKI

Bewe

Infolinia +48 032 785 89 40

Wybierz wersję językową: POLSKI / CZESKI

Aktualności

Usługi ostrzenia pił tarczowych

Usługi ostrzenia i regeneracji frezów tarczowo-piłkowych, pił segmentowych oraz pił z płytkami z węglika spiekanego.

 • Ostrzenie i regeneracja pił tarczowych HSS (frezów tarczowo-piłkowych i pił segmentowych) o średnicach od 100÷1450 mm

   

  Ostrzenie pił tarczowych HSS odbywa się w/g norm DIN (z zastosowaniem ściernic CBN-borazonowych). Po każdej wykonanej przez nas usłudze ostrzenia automatycznie następuje sprawdzenie wszystkich parametrów technicznych, tj. kąta natarcia, kąta przyłożenia, bicia osiowego i promieniowego oraz jakości powierzchni szlifowanej.

  Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania naszych usług.

   

 • Ostrzenie i regeneracja pił tarczowych z płytkami z węglika spiekanego o średnicach od 100÷1250 mm.
  Ostrzenie pił tarczowych z płytkami z węglika spiekanego odbywa się w/g norm DIN (z zastosowaniem ściernic diamentowych).

 

 

GEOMETRIA ZĘBA:
BRIL (SP)
Ząb łukowy z łamaczem wióra (nacięty rowek o głębokości 0,2÷0,3 mm na ostrzu zęba). Kształt zęba nadaje się do cięcia rur i profili, szczególnie przy użyciu powlekanych frezów tarczowo-piłkowych.
HZ (C)
Ząb łukowy z różnicą wysokości o wartości od 0,2 do 0,3 mm. Ząb wyższy jest obustronnie ścięty pod kątem 45 stopni. Używa się ich głównie do cięcia materiałów pełnych i grubościennych rur.
BW
Ząb łukowy na przemian skośny. Ząb o tym profilu nadaje się do cięcia rur i pełnego materiału na przecinarkach ręcznych i półautomatycznych.
B
Ząb łukowy. Podstawowa forma zęba używana jako forma bazowa w w/w typach uzębienia, występująca przy małych podziałkach pił.
AW
Ząb trójkątny na przemian skośny.
A
Ząb o kształcie trójkątnym. Podstawowa forma zęba używana jako forma bazowa do typu AW, występująca przy małych podziałkach pił.